Išduodantys - priimantys automatai judėjimo palaikymui

Mietek 3 koloninių spintų sistemaIšduodantys - priimantys automatai judėjimo palaikymui

Mietek 3 koloninių spintų sistemaIšduodantys - priimantys automatai judėjimo palaikymui

Mietek išdavimo - priėmimo automatas

„Mietekˮ yra automatinės išdavimo spintos su programinė įranga sujungimas. Ši sistema išsprendžia problemas su vertingų elektrinių įrankių, įrankių ir kontrolinių - matavimo įrenginių išdavimu prie darbo vietos. Jos pagalba galima išduoti ir priimti atitinkamus, didesnius savo matmenimis darbo apsaugos ir higienos reikmenis.

Kliento erdvė

Prieiga prie techninių specifikacijų tik prisijungusiems klientams.

Prisijungimas

Produkto aprašymas

Produkto aprašymas

Automatas Mietek suteikia plačią galimybę pritaikyti pertvarų dydį ir matmenis pagal kliento poreikius. Jį sudaro segmentai (dvi sujungtos kolonos), kurias galima įvairiai sustatyti. Prieinamos du segmentų matmenys pritaikyti konkrečioms užduotims. Segmentai projektuojami išduoti ir priimti įrankius (įrankių automatas) yra šiek tiek ilgesni, kad galėtų sutalpinti kuo daugiau standartinių įrankių, durelių plotis - 457 mm. Yra prieinami du aukščiai - 120 mm ir 243 mm, priklausomai nuo asortimento taikymo yra galimybė pasirinkti aukštį bei paskirų talpyklų kiekį visoje kolonoje. Variantui, kuris yra pritaikytas išduoti darbo saugos ir higienos reikmenims (reikmenų automatas), nebuvo poreikio gaminti tokių plačių durelių ir jos buvo sutrumpintos iki 350 mm bei 234 mm ir tokiu būdu sukurta spinta geriausia tenkinanti poreikius. Panašiai kaip ir įrankių automato Klientas turi galimybę pritaikyti pasirinktą aukštį ir paskirų spintelių kiekį. Priklausomai nuo reikalavimo, galime pagaminti dureles su langeliu.

 

Profesionalus įrankių bei darbo saugos ir higienos reikmenų paskirstymas

Pristatome jums specialių vertingų įrankių bei darbo saugos ir higienos reikmenų paskirstymo sistemą, kurios pirmąja linija yra išdavimo automatas 'Mietekˮ. Tai, išdavimo spintos sujungtos su programine valdymo įranga sujungimas. Ši sistema išsprendžia problemas susijusias su valdymu bei įrankių ir darbo saugos ir higienos reikmenų išdavimu gamybos vietose. Globalus sprendimas tenkina šiuos poreikius:

  • darbuotojo ir išduodamų įrankių ir įrenginių stebėsena
  • saugumas bei reikalingų priemonių prieinamumas per 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę
  • prekių ir įrankių prieinamumas arti darbo vietos
  • prekių išdavimas po vieną ar paketais
  • sumažintas vartojimas
  • visiška išdavimo ir priėmimo kontrolė
  • visi judėjimo analizė ir kontrolė (išdavimai, grąžinimai, papildymas)
  • nuotolinė prieiga prie visos informacijos
  • automatinis papildymo valdymas
  • automatinė kiekio sandėlyje kontrolės priežiūra

 

VEIKIMO TAISYKLĖ

Vartotojo atpažinimas

Vartotojas prisijungia pridėdamas savo darbuotojo kortelę arba įrašydamas individualų kodą. Gauna prieigą prie operacijų ar prekių, kurios jam buvo priskirtos. Asmenys neturintys įgaliojimų negali paimti automate esančių prekių.

 

Operacijos pasirinkimas

Vartotojas pasirenka norimą operaciją: Paėmimas, Grąžinimas, Papildymas... priklausomai nuo turimų įgaliojimų. Paskui paima norimą daiktą ar darbo saugos ir higienos reikmenį bei jo dydį, jei tam tikras produktas turi kelis variantus, o darbuotojui jo dydis nebuvo priskirtas. Sistema atblokuoja atitinkamas dureles suteikiančias prieigą prie įrankių ar prekių. Sistema tarp kitko leidžia pamatyti turinį, aprašymą, prieinamą kiekį, dydžius.

 

Informacinis valdymas

Spintų sistemoje Mietek yra įrengtas PC klasės kompiuteris, prie kurio priėjimą turi tik sistemos administratorius. Jame gali būti įrengtas UPS maitinimo palaikymo sistema. Mietek turi įdiegtą nuosavą programinę įrangą, kurią sudaro trys moduliai.

 

Vartotojo sąsaja

Vartotojo sąsaja yra draugiška ir lengva naudoti. Paprastas aptarnavimas padeda maksimaliai supaprastinti ir sutrumpinti išdavimo procesą. Intuityvi sąsaja pateikia aiškias prekių fotografijas siekiant palengvinti jų paiešką. Vartotojai naudojasi pramoniniu jutikliniu ekranu skirtu darbui sunkiomis sąlygomis.

 

Administratoriaus sąsaja

Labiausiai išplėstas modulis - administratoriaus sąsaja. Leidžia konfigūruoti prieigą pagal vartotoją ar vartotojų grupę. Administratoriaus sąsaja suteikia galimybę modifikuoti duomenis apie prekes, darbuotojus, dydžius ir pan. Jos pagalba galima taip pat konfigūruoti apribojimus bei prekių paskirstymą grupėms arba vartotojams.

 

Statistikos ir ataskaitos

Ataskaitų modulis duoda prieigą prie visų sistemoje esančių informacijų tokių kaip: išdavimų istorija, grąžinimų istorija, papildymų istorija, pažeidimų istorija, naudojimo laikas, prekių žemiau minimumo sąrašas, užsakomų prekių sąrašas, prekių priėmimas ir pan. Modulis suteikia galimybę kurti savas nestandartines ataskaitas.

Go to top