Darbo saugos ir higienos reikmenų automatai

Kazik 13 - manualinis su koloninėmis spintomisDarbo saugos ir higienos reikmenų automatai

Kazik 13 - manualinis su koloninėmis spintomisDarbo saugos ir higienos reikmenų automatai

Tai mūsų dviejų sistemų sujungimas. Jį sudaro išdavimo automatas Kazik 13, koloninių spintų sistema bei programinė valdymo įranga. Toks sprendimas aiškiai padidina iki šiol buvusias galimybes. Ši sistema išsprendžia problemas susijusias su valdymo bei darbo saugos ir higienos reikmenų išdavimu bei įrankių ir įrangos paskirstymu arti darbo vietos.

techniniai duomenys

PRODUCT CARD LT

Kliento erdvė

Prieiga prie techninių specifikacijų tik prisijungusiems klientams.

Prisijungimas

Produkto aprašymas

Automatas sukurtas su mintimi apie reiklius vartotojus, turinčius nestandartinius poreikius. Tai dviejų mūsų sistemų, KAZIK ir Mietek, privalumų sujungimas. Sudaro automatas KAZIK 13 MANUAL su 468 vietomis, kurių dydis 8 cm x 8 cm, bei koloninės spintos valdomos KAZIK esančiu kompiuteriu. Toks sprendimas ženkliai praplečia išduodamų ir saugomų produktų apimtį kartu sumažinant paties įrenginio išlaidas. Išduodamų produktų gama yra labai plati, pradedant nuo pirštinių, respiratorių, dujinių kaukių, atsuktuvų, grąžtų, iki kepurių ir apsauginių batų, elektrinių įrankių, kontrolinės - matavimo įrangos ir kitų vertingų įrankių. Kazik 13 Manual priklausomai nuo mūsų kliento poreikių, gali būti praplėstas viena, dviem, trimis, ar keturiomis kolonomis.

PPE CUPBOARD

Kazik 13 model

Profesionalus darbo saugos ir higienos reikmenų paskirstymas

Pristatome jums darbo saugos ir higienos reikmenų paskirstymo sistemą, kurios pirmąja linija yra išdavimo automatas „KAZIKˮ. Tai, išdavimo spintos sujungtos su programine valdymo įranga sujungimas. Ši sistema išsprendžia problemas susijusias su valdymu bei įrankių ir darbo saugos ir higienos reikmenų išdavimu gamybos vietose. Globalus sprendimas tenkina šiuos poreikius:

  • darbuotojo ir išduodamų įrankių ir įrenginių stebėsena
  • saugumas bei reikalingų priemonių prieinamumas per 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę
  • prekių ir įrankių prieinamumas arti darbo vietos
  • prekių išdavimas po vieną ar paketais
  • sumažintas vartojimas
  • visiška išdavimo ir priėmimo kontrolė
  • visi judėjimo analizė ir kontrolė (išdavimai, grąžinimai, papildymas)
  • nuotolinė prieiga prie visos informacijos
  • automatinis papildymo valdymas
  • automatinė kiekio sandėlyje kontrolės priežiūra

 

VEIKIMO TAISYKLĖ

lit1  lit2  lit3

Vartotojo atpažinimas

Vartotojas prisijungia pridėdamas savo darbuotojo kortelę arba įrašydamas individualų kodą ekrane. Gauna prieigą prie operacijų ar prekių, kurios jam buvo priskirtos. Asmenys neturintys įgaliojimų negali paimti automate esančių prekių.

 

Operacijos pasirinkimas

Vartotojas pasirenka norimą operaciją: Paėmimas, Grąžinimas, Papildymas... priklausomai nuo turimų įgaliojimų. Paskui paima norimą daiktą bei jo dydį, jei tam tikras produktas turi kelis variantus, o darbuotojui jo dydis nebuvo priskirtas. Sistema atblokuoja atitinkamas dureles suteikiančias prieigą prie įrankių ar prekių, gali iki nurodyto kiekio. Sistema tarp kitko leidžia pamatyti prekių nuotraukas, aprašymą, prieinamą kiekį, dydžius.

 

Informacinis valdymas

Spintų sistemoje KAZIK yra įrengtas PC klasės kompiuteris, prie kurio priėjimą turi tik sistemos administratorius. Jame gali būti įrengtas UPS maitinimo palaikymo sistema. KAZIK turi įdiegtą nuosavą programinę įrangą, kurio sudaro trys moduliai.

 

Vartotojo sąsaja

Vartotojo sąsaja yra draugiška ir lengva naudoti. Paprastas aptarnavimas padeda maksimaliai supaprastinti ir sutrumpinti išdavimo procesą. Intuityvi sąsaja pateikia aiškias prekių fotografijas siekiant palengvinti jų paiešką. Vartotojai naudojasi pramoniniu jutikliniu ekranu skirtu darbui sunkiomis sąlygomis.

 

Administratoriaus sąsaja

Labiausiai išplėstas modulis - administratoriaus sąsaja. Leidžia konfigūruoti prieigą pagal vartotoją ar vartotojų grupę. Administratoriaus sąsaja suteikia galimybę modifikuoti duomenis apie prekes, darbuotojus, dydžius ir pan. Jos pagalba galima taip pat konfigūruoti apribojimus bei prekių paskirstymą grupėms arba vartotojams.

 

Statistikos ir ataskaitos

Ataskaitų modulis duoda prieigą prie visų sistemoje esančių informacijų tokių kaip: išdavimų istorija, grąžinimų istorija, papildymų istorija, pažeidimų istorija, naudojimo laikas, prekių žemiau minimumo sąrašas, užsakomų prekių sąrašas, prekių priėmimas ir pan. Modulis suteikia galimybę kurti savas nestandartines ataskaitas.

Go to top