Darbo saugos ir higienos reikmenų automatai

Kazik 13 - ManualDarbo saugos ir higienos reikmenų automatai

Kazik 13 - ManualDarbo saugos ir higienos reikmenų automatai

„KAZIKˮ yra automatinės išdavimo spintos su programinė įranga sujungimas. Variante MANUAL spintos durelės atidaromos rankiniu būdu. Šis sistema išsprendžia problemas susijusias su valdymu bei darbo saugos ir higienos reikmenų išdavimu gamybos vietose.

techniniai duomenys

Matmenys 200x100x110cm
Vietų skaičius 468
Teritorijos dydis 8x8cm
Svoris prietaiso 430kg

Kliento erdvė

Prieiga prie techninių specifikacijų tik prisijungusiems klientams.

Prisijungimas

Produkto aprašymas

Pristatome jums pažangią individualios apsaugos priemonių paskirstymo sistemą „KAZIKˮ.

Turi daugiausia iš visų vietų, t.y. 468. Puikiai tinka greitai naudojamų darbo saugos ir higienos reikmenų išdavimui, pvz., įvairių pirštinių, apsauginių akinių, respiratorių, taip pat pagrindinių įrankių: atsuktuvų, markerių, ašmenų. Pertvarų dydis - 8 cm x 8 cm, optimaliai parinktas šiam asortimentui. Toks pertvarų dydis užtikrina, iš vienos pusės maksimalią talpą, iš kitos - pakrovimo paprastumą ir patogumą.

Kazik 13 model

Profesionalus darbo saugos ir higienos reikmenų paskirstymas

Pristatome jums darbo saugos ir higienos reikmenų paskirstymo sistemą, kurios pirmąja linija yra išdavimo automatas „KAZIKˮ. Tai, išdavimo spintos sujungtos su programine valdymo įranga sujungimas. Ši sistema išsprendžia problemas susijusias su valdymu bei įrankių ir darbo saugos ir higienos reikmenų išdavimu gamybos vietose. Globalus sprendimas tenkina šiuos poreikius:

  • darbuotojo ir išduodamų įrankių ir įrenginių stebėsena
  • saugumas bei reikalingų priemonių prieinamumas per 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę
  • prekių ir įrankių prieinamumas arti darbo vietos
  • prekių išdavimas po vieną ar paketais
  • sumažintas vartojimas
  • visiška išdavimo ir priėmimo kontrolė
  • visi judėjimo analizė ir kontrolė (išdavimai, grąžinimai, papildymas)
  • nuotolinė prieiga prie visos informacijos
  • automatinis papildymo valdymas
  • automatinė kiekio sandėlyje kontrolės priežiūra

VEIKIMO TAISYKLĖ

lit1  lit2  lit3

Vartotojo atpažinimas

Vartotojas prisijungia pridėdamas savo darbuotojo kortelę arba įrašydamas individualų kodą ekrane. Gauna prieigą prie operacijų ar prekių, kurios jam buvo priskirtos. Asmenys neturintys įgaliojimų negali paimti automate esančių prekių.

 

Operacijos pasirinkimas

Vartotojas pasirenka norimą operaciją: Paėmimas, Grąžinimas, Papildymas... priklausomai nuo turimų įgaliojimų. Paskui paima norimą daiktą bei jo dydį, jei tam tikras produktas turi kelis variantus, o darbuotojui jo dydis nebuvo priskirtas. Sistema atblokuoja atitinkamas dureles suteikiančias prieigą prie įrankių ar prekių, gali iki nurodyto kiekio. Sistema tarp kitko leidžia pamatyti prekių nuotraukas, aprašymą, prieinamą kiekį, dydžius.

 

Informacinis valdymas

Spintų sistemoje KAZIK yra įrengtas PC klasės kompiuteris, prie kurio priėjimą turi tik sistemos administratorius. Jame gali būti įrengtas UPS maitinimo palaikymo sistema. KAZIK turi įdiegtą nuosavą programinę įrangą, kurio sudaro trys moduliai.

 

Vartotojo sąsaja

Vartotojo sąsaja yra draugiška ir lengva naudoti. Paprastas aptarnavimas padeda maksimaliai supaprastinti ir sutrumpinti išdavimo procesą. Intuityvi sąsaja pateikia aiškias prekių fotografijas siekiant palengvinti jų paiešką. Vartotojai naudojasi pramoniniu jutikliniu ekranu skirtu darbui sunkiomis sąlygomis.

 

Administratoriaus sąsaja

Labiausiai išplėstas modulis - administratoriaus sąsaja. Leidžia konfigūruoti prieigą pagal vartotoją ar vartotojų grupę. Administratoriaus sąsaja suteikia galimybę modifikuoti duomenis apie prekes, darbuotojus, dydžius ir pan. Jos pagalba galima taip pat konfigūruoti apribojimus bei prekių paskirstymą grupėms arba vartotojams.

 

Statistikos ir ataskaitos

Ataskaitų modulis duoda prieigą prie visų sistemoje esančių informacijų tokių kaip: išdavimų istorija, grąžinimų istorija, papildymų istorija, pažeidimų istorija, naudojimo laikas, prekių žemiau minimumo sąrašas, užsakomų prekių sąrašas, prekių priėmimas ir pan. Modulis suteikia galimybę kurti savas nestandartines ataskaitas.

Go to top