Automatai kontroliuojantys drabužių paskirstymą

Zosia priėmimo automatasAutomatai kontroliuojantys drabužių paskirstymą

Zosia priėmimo automatasAutomatai kontroliuojantys drabužių paskirstymą

Zosia yra informacinės sistemos prižiūrinčios drabužių apyvartą su automatu drabužių iš darbuotojų priėmimui. Nepriklausomas įrenginys Zosia kaupia ir siunčia informaciją į pagrindinę duomenų bazę apie priimamus drabužius, jų kiekį bei kiekį ir tam tikros operacijos laiką. Prieiga prie latako galima tik priartinus sistemoje esančius drabužius, tuo tarpu prieigą į jo vidų saugo spyna su kodu ir rakinama raktu.

KARTA PRODUKTU LT P

Kliento erdvė

Prieiga prie techninių specifikacijų tik prisijungusiems klientams.

Prisijungimas

Produkto aprašymas

Zosia - šaunuolė, kaip sako pavadinimas, tai nepriklausomas, pilnai kompiuterizuotas įrenginys drabužių su „žymenimisˮ priėmimui ir tvarkymui. Sprendimas tenkinantis klientų, kurie turi savo išduodamų drabužių apskaitos sistemą, o jiems trūksta patikimos paėmimų kontrolės sistemos, arba norėtų pagreitinti šį procesą ir padaryti jį patogesniu vartotojams, poreikius. Zosia - tai latako rūšis, kuri turi: kompiuterį, žymenų skaitiklį bei ekraną. Dėl ryšio su internetu turi prieigą prie duomenų bazės ir apyvartoje esančių drabužių sistemos. Drabužiai sumetami į automato viduje esantį standartinį skalbyklos vežimėlį, tuo pačiu siekiant maksimaliai supaprastinti ir pagreitinti įrenginio aptarnavimą. Zosia gali sutalpinti nuo 250 iki 300 drabužių. Jos matmenys tai: plotis 95 cm, aukštis 200 cm ir gylis 100 cm.

 

Profesionalus drabužių paskirstymo valdymas

Zosia tarpininkaujant interneto ryšiui gauna informaciją iš duomenų bazės apie išduotus drabužius. Tarnauja atiduotų drabužių apskaitai, t.y. greitam, nereikalaujančiam aptarnavimo drabužių atidavimui. Priima tik tuos drabužius, kurie yra įvesti į sistemą. jei kas nors norėtų į ją įmesti drabužius su žymenimis, bet jų nebūtų duomenų bazėje, tai latakas neleis atlikti tokios operacijos. Kiekvienas įmetimas įtraukiamas į apskaitą, taip pat dėl įrenginio viduje įmontuotos skaitmeninės kameros, operacijos įrašymas saugomas valdymo įrenginio atmintyje. Pasinaudojimas Zosia sistema, kaip esamos sistemos papildymas duos daug naudos:

  • žymiai pagreitinamas drabužių atidavimo procesas
  • galimybė pastatyti patogiausioje vietoje, neužima daug vietos
  • įrenginys veikia 24 h/7, o tai turi didelę reikšmę nestandartinėms darbo valandoms
  • neaptarnaujamas procesas, nėra poreikio įdarbinti papildomus darbuotojus
  • pilna kontrolė to, kiek ir kokio asortimento laukia atsiėmimo ir skalbimo
  • mažos eksploatavimo kainos
  • patikimumas

 

VEIKIMO TAISYKLĖ

Aptarnavimas labai paprastas. Prie žymenų skaitiklio reikia priartinti drabužį, kurį norime atiduoti. Nuskaitoma žymenyje esanti informacija, ekrane pasirodo informacija apie tam tikrą drabužio egzempliorių, atsiveria latakas ir darbuotojas gali įdėti tam tikrą drabužį. Tuo pačiu įjungiamas video įrašinėjimas, kuris taip pat matomas pagrindiniame ekrane. Sumetus drabužius ta informacija perduodama centrinei sistemai, tuo tarpu parametrai matomi ekrane: „drabužių kiekis latakeˮ padidėja 1.

Go to top