Automatai kontroliuojantys drabužių paskirstymą

Helga 7Automatai kontroliuojantys drabužių paskirstymą

Helga 7Automatai kontroliuojantys drabužių paskirstymą

Helga 7 automatinis išdavimo - priėmimo automatas

Integruota švarių darbužių išdavimo ir purvinų drabužių priėmimo sistema. Rinkinys parduodamas su programine viso skalbimo ciklo valdymo įranga, kontroliuoja išdavimo, grąžinimo, transporto, skalbimo, galimo remonto, pakartotinio transporto procesą, iki išskalbtų drabužių paėmimo proceso. Įrenginiuose įdiegta drabužių registravimo sistema „žymenųˮ pagalba HF, UHF technologijoje ar brūkšninių kodų pagalba.

techniniai duomenys

Matmenys 200x100x110cm
Svoris prietaiso 415kg
pasirinkimas I pasirinkimas II
Vietų skaičius 126 252
Teritorijos dydis 16x17,5cm 8x17,5cm

KARTA PRODUKTU LT P

Kliento erdvė

Prieiga prie techninių specifikacijų tik prisijungusiems klientams.

Prisijungimas

Produkto aprašymas

Produkto aprašymas

Pristatome jums pažangų skalbimo valdymo sistemos sprendimą „Helga 7ˮ. Sistemą sudaro programinė įranga, išdavimo įrenginys bei nepriklausomas purvinų drabužių latakas. Helga turi 126 vietas, kiekvienos matmenys 16 cm x 17,5 cm, iš kurių išduodami švarūs drabužiai. Galima užsisakyti variantą su 252 vietomis, matmenys 8 cm x 17,5 cm kiekviena iš jų. Kiekviename kaupiančiame įrenginyje yra įdiegta kamera registruojanti įmetimo sudėvėtų drabužių laiką ir tuo pačiu užtikrina maksimalią viso proceso kontrolę. Jeigu yra poreikis, tuomet yra galimybė įdiegti baktericidinę lempą. Latakas yra pilnai automatizuota mašina su nuosavu kompiuteriu ir displėjumi, galima pastatyti bet kokioje vietoje

Kaziki TYPY 7  

Profesionalus drabužių paskirstymo valdymas

Sistema Helga 5 palengvina švarių darbužių paskirstymą ir panaudotų drabužių surinkimą, papildomai kontroliuoja skalbimą kiekviename jo etape. Mūsų programinės įrangos taikymo dėka yra pastovi kiekvieno drabužių spintos elemento priežiūra, žinome kas ir kada paėmė tam tikrą daiktą, ar kada jį grąžino, kokios yra švarių drabužių atsargos, laukiančių paimti drabužių kiekį ir kada planuoti transportą. Tokio sprendimo dėka galime optimaliai panaudoti turimus išteklius. Vartotojas grąžindamas drabužius gali pranešti apie būtinybę pataisyti, tai tokiu atveju skalbykla automatiškai informuoja apie konkretų egzempliorių bei taisymo rūšį, kokio reikalaujama. Šis sprendimas ženkliai pagreitina informacijos perdavimą, taupomas laikas reikalingas kiekvieną kartą drabužių apžiūrai, galimas greitesnis serviso personalo paruošimas bei pakeliamas galutinio vartotojo pasitenkinimas. Nuotolinis valdymas suteikia galimybę pilnai kontroliuoti ir optimizuoti drabužių paskirstymo procesą.

 

 • Kiekvienos drabužių spintos elemento stebėjimas kiekviename etape
 • Prekių prieinamumas per 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę
 • Prekių ir įrankių prieinamumas optimalioje vietoje
 • Ženklus vagysčių ir drabužių pametimo atvejų sumažinimas
 • Drabužių atsiėmimas bet kokioje vietoje
 • Drabužių išdavimas vienetais ar paketais
 • Sumažintas vartojimas
 • Viso judėjimo analizė ir kontrolė (išdavimai, grąžinimai, papildymas)
 • Nuotolinė prieiga prie interneto
 • Automatinis papildymo valdymas
 • Automatinė kiekio sandėlyje kontrolės priežiūra

 

VEIKIMO TAISYKLĖ

lith1     lit2     lit3

Vartotojo atpažinimas

Vartotojas prisijungia pridėdamas savo darbuotojo kortelę arba įrašydamas individualų kodą jutikliniame ekrane. Gauna prieigą prie operacijų ar prekių, kurios jam buvo priskirtos. Asmenys neturintys įgaliojimų negali paimti automate esančių prekių.

 

Operacijos pasirinkimas

Vartotojas pasirenka norimą operaciją: Paėmimas, Grąžinimas, Papildymas... priklausomai nuo turimų įgaliojimų. Paskui paima norimą daiktą bei jo dydį, jei tam tikras produktas turi kelis variantus, o darbuotojui jo dydis nebuvo priskirtas. Sistema atblokuoja atitinkamas dureles suteikiančias prieigą prie prekių, gali iki nurodyto kiekio. Sistema tarp kitko leidžia pamatyti prekių nuotraukas, aprašymą, prieinamą kiekį, dydžius. Atiduoti drabužius irgi labai paprasta. Prie žymenų skaitiklio reikia priartinti drabužį, kurį norime atiduoti. Nuskaitoma žymenyje esanti informacija, ekrane pasirodo informacija apie tam tikrą drabužio egzempliorių atsiveria latakas ir darbuotojas gali įdėti tam tikrą drabužį. Tuo pačiu įjungiamas video įrašinėjimas, kuris taip pat matomas pagrindiniame ekrane. Sumetus drabužius ta informacija perduodama centrinei sistemai, tuo tarpu parametrai matomi ekrane: „drabužių kiekis latakeˮ padidėja 1.

 

Informacinis valdymas

Sistemoje Helga 5 tiek išdavimo įrenginyje, kaip ir latakuose yra įrengti PC klasės kompiuteriai, prie kurio priėjimą turi tik sistemos administratorius. Dėl tokio sprendimo abu įrenginiai gali būti visiškai kitose vietose ir papildomai remti vienas kito veikimą. jungiasi su internetu pastovaus ryšio, maršrutizatoriaus WIFI pagalba, o jei nėra tokios galimybės, tuomet gali būti ir mobilus GSM ryšys. Tokio sprendimo dėka turime prieigą prie tiksliausios informacijos esamu laiku iš kiekvienos vietos pasaulyje. Išskyrus programinės įrangos kontroliuojančios skalbimo proceso eigą, Berta turi įdiegtą nuosavą programinę įrangą, kurią sudaro trys moduliai.

 

Vartotojo sąsaja

Vartotojo sąsaja yra draugiška ir lengva naudoti. Paprastas aptarnavimas padeda maksimaliai supaprastinti ir sutrumpinti išdavimo procesą. Intuityvi sąsaja pateikia aiškias prekių fotografijas siekiant palengvinti jų paiešką. Vartotojai naudojasi pramoniniu jutikliniu ekranu skirtu darbui sunkiomis sąlygomis.

 

Administratoriaus sąsaja

Labiausiai išplėstas modulis - administratoriaus sąsaja. Leidžia konfigūruoti prieigą pagal vartotoją ar vartotojų grupę. Administratoriaus sąsaja suteikia galimybę modifikuoti duomenis apie prekes, darbuotojus, dydžius ir pan. Jos pagalba galima taip pat konfigūruoti apribojimus bei prekių paskirstymą grupėms arba vartotojams.

 

Statistikos ir ataskaitos

Ataskaitų modulis duoda prieigą prie visų sistemoje esančių informacijų tokių kaip: išdavimų istorija, grąžinimų istorija, papildymų istorija, pažeidimų istorija, naudojimo laikas, prekių žemiau minimumo sąrašas, užsakomų prekių sąrašas, prekių priėmimas ir pan. Modulis suteikia galimybę kurti savas ataskaitas.

Go to top