Automaty pro kontrolu koloběhu oděvů

Zosia - automat pro přejímku prádlaAutomaty pro kontrolu koloběhu oděvů

Zosia - automat pro přejímku prádlaAutomaty pro kontrolu koloběhu oděvů

Zosia je spojení počítačového systému pro dozor nad koloběhem oblečení a automatu pro odběr prádla od zaměstnanců. Nezávislé zařízení Zosia eviduje a odesílá informace do hlavního střediska o přejímaném oblečení, jeho množství a době daného úkonu. Přístup k místu odběru prádla je umožněn pouze po načtení oděvů, které jsou evidovány v systému, přístup dovnitř je zamezen pomocí kódovacího zámku a klíče.

KARTA PRODUKTU PL P

Zákaznická zóna

Přístup k technickým specifikacím a jiným dokumentům pouze pro přihlášené zákazníky.

Přihlášení

Popis výrobku

Zosia je nezávislé, počítačem ovládané zařízení pro přejímku a evidenci oděvů opatřených „tagy“. Řešení vychází vstříc Zákazníkům, kteří mají svůj systém evidence výdeje prádla a chybí jim spolehlivý systém kontroly vrácení, nebo chtějí tento proces zdokonalit a umožnit, aby byl pro uživatele pohodlnější. Zosia je druh odběrného msta na vhazování prádla opatřeného počítačem, čtečkou tagů a displejem. Díky spojení s internetem má přístup k databázi a evidenci oblečení v koloběhu. Místo odběru oděvů ústí do standardního prádelenského vozíku, který se nachází uvnitř automatu, což maximálně zjednoduší a usnadní obsluhu zařízení. Zosia je schopna pojmout 250 až 300 oděvů. Rozměry: šířka95 cm, výška 200 cm a hloubka 100 cm.

Profesionální řízení koloběhu prádla

 

Zosia pomocí internetového připojení odebírá informace z databáze o vydaných oděvech. Eviduje odběr prádla, tj. rychlé, bezobslužné vrácení použitého oblečení. Přijímá pouze ty kusy, které jsou zapsány v systému. Kdyby někdo chtěl dovnitř vhodit oblečení, které má tag, ale není uvedeno v databázi, Odběrné místo mu v tom zabrání. Každé místo odběru prádla je evidováno také pomocí digitální kamery uvnitř zařízení, zápis operace je uložen v paměti řídícího stroje. Použití tento automat pro doplnění existujícího systému, přináší mnoho užitku:

 

  • Velké urychlení procesu vrácení prádla
  • Možnost umístění na optimálním místě, bez velkých prostorových nároků
  • Zařízení je v chodu 24h/7, což je přínosem v případě atypické pracovní doby
  • Proces je bezobslužný, není zde potřeba zaměstnat další osoby
  • Plná kontrola nad tím kolik a jaký sortiment čeká na přejímku a praní
  • Nízké provozní náklady
  • Spolehlivost

 

FUNGOVÁNÍ

 

Obsluha je velmi snadná. Oblečení, které chceme odevzdat, přiložíme ke čtečce tagů. Načtou se informace umístěné v tagu, na displeji se objeví informace o tomto kusu oděvu, otevřou se dvířka a zaměstnanec může vložit dovnitř určitý kus oblečení. Současně se spustí videonahrávka, náhled se objeví také na hlavním displeji. Po vhození prádla se do centrálního systému odešle získaná informace a na displeji Zosi se parametr „množství odebraného oblečení“ navýší o 1.

Go to top