Istorija ir pagrindinė informacija

Apie įmonę

POLONUS grupė, kuriai priklausome, įkurta 1981 m. PSPG Polska sp. z o.o. kaip dukterinė įmonė atsiskyrė 2006 m. Nuo pat pradžios iki dabar mūsų svarbiausia sritimi, kurioje judame, yra labai plačiai suprantamas darbo saugos ir higienos sektorius. Mūsų veiklos dalimi yra darbo saugos ir higienos reikmenų pardavimas, esame pagrindinis kelių pasaulinių prekinių ženklų tiekėjas Lenkijos rinkai. Tačiau mūsų veiklos kamienas yra valdymo programinė įranga. Mes pirmieji pasaulyje pradėjome kurti programinę įrangą globaliai užsiimančia visais darbo saugos ir higienos klausimais didelėse ir mažesnėse įmonėse, o visa tai pradėjome tais laikais, kai pagrindine problema buvo kompiuterių trūkumas daugelyje įmonių. Sudėtine tos didesnės sistemos dalimi yra darbo saugos ir higienos automatai.

Mūsų pirmas prototipas Kazik - įrenginys išduodantis individualios apsaugos priemones, sukurtas 2007 m. Jį kurdami bendradarbiavome su konstruavimo biurais Prancūzijoje. Nuo to laiko nesustodami tobuliname visus mašinos veikimo aspektus bei visų pirma jos programinę valdymo įrangą bandydami pasiekti mūsų užsibrėžtą abiejų šių elementų funkcionavimo tobulumą. Tuo pačiu praplėtėme automato Kazik panaudojimo galimybes, nes norėjome jį pritaikyti didžiausiai reiklių gavėjų grupei. Didelį dėmesį skiriame automatizavimui ir palaikymui, sukūrėme taip pat programinę įrangą ir automatą, kuris išduoda ir priima įrankius - Mietek.

Įgavę patirties valdymo sistemų bei automatų kūrime nusprendėme pradėti veiklą mūsų nišoje, kokią pastebėjome skalbyklų sektoriuje. Nuo 2013 m. kuriame sisteminius sprendimus, kurių tikslas padėti skalbykloms prižiūrėti ir optimizuoti skalbiamų drabužių paskirstymą visuose teikiamos paslaugos lygiuose. Esame Lenkijoje vienintelis ir tarp nedaugelio Europoje visiškai nepriklausomas automatinių įrenginių, priimančių ir išduodančių drabužius, gamintojas. Mūsų sprendimai pasiteisina ypač apsauginiams drabužiams ligoninėse, švaros sekcijose, kuriose privaloma užlaikyti ypač aukštus švaros ir saugumo standartus. Jie suranda panaudojimą ir įmonėse, kuriose apranga atlieka ne tik darbinių drabužių funkcijas.


 

Go to top