Výdajno-odberný údržbový automat

MietekVýdajno-odberný údržbový automat

MietekVýdajno-odberný údržbový automat

Mietek zostava stĺpových skríň

Mietek“ predstavuje kombináciu výdajného automatu a správcovského softvéru. Tento systém rieši problémy spojené s výdajom, príjmom a evidenciou hodnotného elektrického náradia, nástrojov a kontrolno-meracích zariadení a v blízkosti pracoviska. Je určený aj na správny výdaj a príjem väčších prvkov BOZP.

technické parametre

En stolpec

Velikost stroja 206x46x40cm
Število lokacij 80kg

zákazníci area

Prístup k technickej špecifikácie a ďalšie materiály iba pre registrovaných zákazníkov.

Login process

Opis produktu

Opis izdelka

Automat Mietek poskytuje širokú škálu možností prispôsobenia svojich rozmerov a veľkosti skriniek podľa potrieb zákazníka. Skladá sa zo segmentov (dvoch spojených stĺpov), ktoré je možné navzájom vymieňať podľa potreby. Sú k dispozícii v dvoch veľkostiach prispôsobených na konkrétne funkcie. Segmenty navrhnuté na výdaj a príjem nástrojov (nástrojomat) majú dvierka so šírkou 457 mm a sú o niečo dlhšie, aby sa do nich dalo uložiť čo najviac štandardných zariadení.

Avtomat Mietek je nameščen na enojni, dvojni ali štirikratni podlagi. To vam omogoča združevanje več stolpcev v en stroj. Z enim stolpcem za upravljanje je mogoče združiti do 8 stolpcev.

Profesionálne zariadenie na manažment nástrojov a prvkov BOZP

Predstavujeme vám systém na manažment veľmi hodnotných odborných nástrojov a prvkov BOZP, výdajný automat „Mietek“. Ten predstavuje kombináciu automatickej výdajnej skrinky a správcovského softvéru. Takýto systém rieši problémy spojené s manažmentom a výdajom bezpečnostných prvkov vo výrobných závodoch. Globálne riešenie je odpoveďou na nasledujúce potreby:

 

  • Kontrola zamestnancov a vydaných zariadení a nástrojov
  • Bezpečnosť a dostupnosť služby 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Sprístupnenie produktov a nástrojov v blízkosti pracoviska
  • Výdaj po kusoch alebo v baleniach
  • Zníženie opotrebovania
  • Plná kontrola vydávanie a prijímanie nástrojov
  • Analýza a kontrola celej prevádzky (odbery, vrátenia, preprava)
  • Vzdialený prístup k všetkým informáciám
  • Automatický manažment prevozu
  • Automatický prehľad o stave skladov

 

PRINCÍP FUNGOVANIA

Identifikácia používateľa

Používateľ sa prihlási priložením svojej zamestnaneckej karty alebo zadaním kódu na dotykovej obrazovke. Získava prístup k funkciám a produktom, ktoré boli preňho definované. Osoby, ktoré nie sú oprávnené, nemajú prístup k zariadeniam v systéme.

Výber služby

Používateľ vyberie požadovanú službu: Odber, Vrátenie, Doplnenie ... podľa svojich možností. Potom vyberie požadovaný produkt BOZP a jeho veľkosť, ak je daný produkt dostupný v niekoľkých variantoch a zamestnancovi nebola pridelená veľkosť. Systém odomkne príslušné dvere umožňujúce prístup k nástrojom alebo predmetom. Systém umožňuje, okrem iného, zobrazenie fotografií produktov, ich opisu, dostupného množstva a veľkostí.

Informatický manažment

Zostava stĺpových skríň Mietek je vybavená počítačom, ku ktorému má prístup len správca systému, v prípade potreby môže byť dodatočne vybavený podporou UPS. Mietek má integrovaný svoj vlastný softvér zložený z troch modulov.

 

Používateľské rozhranie

Používateľské rozhranie je prispôsobené na ľahkú manipuláciu. Jednoduchá obsluha umožňuje maximálne zjednodušiť a skrátiť proces odberu. Intuitívne rozhranie čitateľne zobrazuje fotografie produktov, a tak uľahčuje ich vyhľadávanie. Používatelia využívajú dotykovú obrazovku, ktorá je určená na prácu v nepriaznivých podmienkach.

 

Správcovské rozhranie

Najkomplikovanejší modul predstavuje správcovské rozhranie. Toto rozhranie umožňuje nastavenie prístupu podľa používateľa alebo skupiny používateľov. Správcovské rozhranie umožňuje modifikáciu údajov o produktoch, zamestnancoch, rozmeroch atď. Pomocou neho môžete tiež nastaviť obmedzenia a zobrazovanie produktov pre skupiny alebo používateľov.

 

Štatistiky a reporty

Reportovací modul umožňuje prístup k všetkým informáciám v systéme ako sú: história odberov, história príjmov, história doplňovania, história porúch, zoznam produktov pod minimom, zoznam objednaných, prijatých produktov atď. Modul tiež umožňuje vytvárať vlastné reporty.

Go to top