Automaty BOZP

Kazik 13 - AutomatAutomaty BOZP

Kazik 13 - AutomatAutomaty BOZP

KAZIK“ predstavuje kombináciu výdajného automatu a správcovského softvéru. Vo verziiAUTOMAT sa dvierka skrine otvárajú automaticky. Tento systém rieši problémy spojené s manažmentom a výdajom bezpečnostných prvkov v blízkosti pracovísk.

technické parametre

Rozmery 200x100x110cm
Počet skrinie 468
Rozmery skriniek 8x8cm
Hmotnosť 430kg

zákazníci area

Prístup k technickej špecifikácie a ďalšie materiály iba pre registrovaných zákazníkov.

Login process

Opis produktu

Naše najobľúbenejší produkt. Je vybavený najväčším počtom úložných skriniek - 468. Je ideálny na vydávanie rýchle cirkulujúcich prvkov BOZP, ako je napríklad široká škála rukavíc, ochranných okuliarov, respirátorov a základných nástrojov: skrutkovačov, označovačov, nožov. Jednotlivé skrinky s rozmermi 8 cm x 8 cm sú optimálne prispôsobené vyššie uvedenému sortimentu. Priehradky tejto veľkosti umožňujú na jednej strane maximálne využitie priestoru a na druhej strane pohodlné vkladanie. Ako jediní na trhu ponúkame zariadenia s automatickým otváraním dverí, ktoré uľahčuje odber, zmierňuje znečistenie, prenos a výmenu baktérií.

 Kazik 13 model  

To view this video in English please click here.

Profesionálny manažment výdaja bezpečnostných prvkov

Predstavujeme vám systém na manažment prostriedkov individuálnej ochrany, ktorý reprezentuje v prvom rade výdajný automat „KAZIK“. Ten predstavuje kombináciu automatickej výdajnej skrinky a správcovského softvéru. Tento systém rieši problémy spojené so správou a výdajom bezpečnostných prvkov vo výrobných závodoch. Globálne riešenie je odpoveďou na nasledujúce potreby:

 

  • Kontrola zamestnancov a vydaných zariadení a nástrojov
  • Bezpečnosť a dostupnosť služby 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Sprístupnenie produktov a nástrojov v blízkosti pracoviska
  • Výdaj po kusoch alebo v baleniach
  • Zníženie opotrebovania
  • Kontrolovaný výdaj nástrojov
  • Analýza a kontrola celej prevádzky (odber, vrátenie, prevoz)
  • Vzdialený prístup
  • Automatický manažment prevozu
  • Automatický prehľad o stave skladov

 

PRINCÍP FUNGOVANIA

   

Identifikácia používateľa

Používateľ sa prihlási priložením svojej zamestnaneckej karty alebo zadaním kódu na dotykovej obrazovke. Získava prístup k funkciám a produktom, ktoré boli preňho definované. Osoby, ktoré nie sú oprávnené, nemajú prístup k zariadeniam v systéme.

Výber služby

Používateľ vyberie požadovanú službu: Odber, Vrátenie, Doplnenie ... podľa svojich možností. Potom vyberie požadovaný produkt a veľkosť, ak je produkt v niekoľkých variantoch a pracovník nepozná jeho veľkosť. Systém odomkne príslušnú výdajnú skrinku a umožní prístup k produktom, prípadne k uvedenému množstvu produktov. Systém umožňuje, okrem iného, zobrazenie fotografií produktov, ich opisu, dostupného množstva a veľkostí.

Informačný manažment

Distribučný automat KAZIK je vybavený počítačom, ku ktorému má prístup len správca systému, v prípade potreby môže byť dodatočne vybavený podporou UPS. KAZIK má integrovaný svoj vlastný softvér zložený z troch modulov.

 

Používateľské rozhranie

Používateľské rozhranie je prispôsobené na ľahkú manipuláciu. Jednoduchá obsluha umožňuje maximálne zjednodušiť a skrátiť proces odberu. Intuitívne rozhranie čitateľne zobrazuje fotografie produktov, a tak uľahčuje ich vyhľadávanie. Používatelia využívajú dotykovú obrazovku, ktorá je určená na prácu v nepriaznivých podmienkach.

 

Správcovské rozhranie

Najkomplikovanejší modul predstavuje správcovské rozhranie. Toto rozhranie umožňuje nastavenie prístupu podľa používateľa alebo skupiny používateľov. Správcovské rozhranie umožňuje modifikáciu údajov o produktoch, zamestnancoch, rozmeroch atď. Pomocou neho môžete tiež nastaviť obmedzenia a zobrazovanie produktov pre skupiny alebo používateľov.

 

Štatistiky a reporty

Reportovací modul umožňuje prístup k všetkým informáciám v systéme ako sú: história odberov, história príjmov, história doplňovania, história porúch, zoznam produktov pod minimom, zoznam objednaných, prijatých produktov atď. Modul tiež umožňuje vytvárať vlastné reporty.

Go to top