Automaty BOZP

Kazik 12 - AutomatAutomaty BOZP

Kazik 12 - AutomatAutomaty BOZP

KAZIK“ predstavuje kombináciu výdajného automatu a správcovského softvéru. Vo verzii AUTOMAT sa dvierka skrine otvárajú automaticky. Tento systém rieši problémy spojené s manažmentom a výdajom bezpečnostných prvkov v blízkosti pracovísk.

technické parametre

Rozmery 200x100x110cm
Počet skriniek typ I 396
Rozmery skriniek typ I 8x8cm
Počet skriniek typ II 36
Rozmery skrinek typ II 8x17,5cm
Hmotnosť 420kg

zákazníci area

Prístup k technickej špecifikácie a ďalšie materiály iba pre registrovaných zákazníkov.

Login process

Opis produktu

Automat Kazik 12 je ideálnym riešením firmy, ktoré chcú prostredníctvom zariadenia distribuovať nielen malé a rýchlo cirkulujúce prvky BOZP, ale aj o niečo väčší sortiment. Automat je možné využiť na: ochranné alebo pracovné odevy, veľké rukavice, hromadné balenia výrobkov, malé príručné náradie atď. Má 432 úložných skriniek, teda priehradiek, do ktorých sa vkladajú predmety určené na distribúciu. 396 skriniek má rozmery 8 cm x 8 cm a zvyšných 36 skriniek meria 8 cm x 17,5 cm.

  Kazik 12 model

To view this video in English please click here.

Profesionálny manažment výdaja bezpečnostných prvkov

Predstavujeme vám systém na manažment prostriedkov individuálnej ochrany, ktorý reprezentuje v prvom rade výdajný automat „KAZIK“. Ten predstavuje kombináciu automatickej výdajnej skrinky a správcovského softvéru. Tento systém rieši problémy spojené so správou a výdajom bezpečnostných prvkov vo výrobných závodoch. Globálne riešenie je odpoveďou na nasledujúce potreby:

 

  • Kontrola zamestnancov a vydaných zariadení a nástrojov
  • Bezpečnosť a dostupnosť služby 24 hodín denne, 7 dní v týždni
  • Sprístupnenie produktov a nástrojov v blízkosti pracoviska
  • Výdaj po kusoch alebo v baleniach
  • Zníženie opotrebovania
  • Kontrolovaný výdaj nástrojov
  • Analýza a kontrola celej prevádzky (odber, vrátenie, prevoz)
  • Vzdialený prístup
  • Automatický manažment prevozu
  • Automatický prehľad o stave skladov

 

PRINCÍP FUNGOVANIA

slo1  slo2  slo3

Identifikácia používateľa

Používateľ sa prihlási priložením svojej zamestnaneckej karty alebo zadaním kódu na dotykovej obrazovke. Získava prístup k funkciám a produktom, ktoré boli preňho definované. Osoby, ktoré nie sú oprávnené, nemajú prístup k zariadeniam v systéme.

Výber služby

Používateľ vyberie požadovanú službu: Odber, Vrátenie, Doplnenie ... podľa svojich možností. Potom vyberie požadovaný produkt a veľkosť, ak je produkt v niekoľkých variantoch a pracovník nepozná jeho veľkosť. Systém odomkne príslušnú výdajnú skrinku a umožní prístup k produktom, prípadne k uvedenému množstvu produktov. Systém umožňuje, okrem iného, zobrazenie fotografií produktov, ich opisu, dostupného množstva a veľkostí.

Informačný manažment

Distribučný automat KAZIK je vybavený počítačom, ku ktorému má prístup len správca systému, v prípade potreby môže byť dodatočne vybavený podporou UPS. KAZIK má integrovaný svoj vlastný softvér zložený z troch modulov.

 

Používateľské rozhranie

Používateľské rozhranie je prispôsobené na ľahkú manipuláciu. Jednoduchá obsluha umožňuje maximálne zjednodušiť a skrátiť proces odberu. Intuitívne rozhranie čitateľne zobrazuje fotografie produktov, a tak uľahčuje ich vyhľadávanie. Používatelia využívajú dotykovú obrazovku, ktorá je určená na prácu v nepriaznivých podmienkach.

 

Správcovské rozhranie

Najkomplikovanejší modul predstavuje správcovské rozhranie. Toto rozhranie umožňuje nastavenie prístupu podľa používateľa alebo skupiny používateľov. Správcovské rozhranie umožňuje modifikáciu údajov o produktoch, zamestnancoch, rozmeroch atď. Pomocou neho môžete tiež nastaviť obmedzenia a zobrazovanie produktov pre skupiny alebo používateľov.

 

Štatistiky a reporty

Reportovací modul umožňuje prístup k všetkým informáciám v systéme ako sú: história odberov, história príjmov, história doplňovania, história porúch, zoznam produktov pod minimom, zoznam objednaných, prijatých produktov atď. Modul tiež umožňuje vytvárať vlastné reporty.

Go to top