Tööohutuse ja töötervishoiuvahendite automaadid

Kazik 13 - ManualTööohutuse ja töötervishoiuvahendite automaadid

Kazik 13 - ManualTööohutuse ja töötervishoiuvahendite automaadid

"KAZIK" ühendab endas automaatse väljastava kapi haldustarkvaraga. Versioonis MANUAL on kapi uksed avatavad käsitsi. See süsteem lahendab tööohutus- ja –hügieenivahendite haldamise ja väljastamise probleemi tootmiskohtades.

Tehnilised andmed

Size of machine 200x100x110cm
Numer of locations 468
Size of location 8x8cm
Weight of machine 430kg

Kliendi tsoon

Juurdepääs tehnilistele andmetele ja teistele materjalidele on võimalik üksnes pärast sisselogimist.

Sisselogimine

Toote kirjeldus

Esitleme Teile tehnoloogilistelt arenenud isikukaitsevahendite süsteemi haldamise lahendust "KAZIK". Sellel on kõikidest teistest rohkem468 lahtrit. Sobib suurepäraselt selliste kiiresti ringlevate tööohutuse ja töötervishoiuhendite nagu laia kinnaste, kaitseprillide, poolmaskide valiku, kui ka põhiliste käsitööriistade: kruvikeerajate, markerite, terade väljastamiseks. Lahtrite suurus on 8 cm x 8 cm, mis on valitud optimaalselt eelpool loetletud tootevaliku jaoks. Selline lahtrite suurus tagab ühest küljest maksimaalse mahtuvuse, teisest küljest võimaldab lihtsat ja mugavat laadimist.

    Kazik 13 model

Professionaalne tööohutuse ja töötervishoiuvahendite jaotuse haldamine

Esitleme Teile isikukaitsevahendite haldamise süsteemi, mille esimeseks tooteliiniks on väljastamisautomaat "KAZIK". See kujutab endast väljastamiskapi ja haldamise tarkvara ühendamist. See süsteem lahendab tööohutuse ja töötervishoiuhendite haldamise ja väljastamise probleemid tootmiskohtades. Globaalne lahendus vastab järgmistele vajadustele:

 

 • Kontroll töötaja üle
 • Ohutus ja toodete saadavus 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas
 • Toodete väljastamine töökoha läheduses
 • Üksiktoodete või hulgipakendite väljastamine
 • Kulumise vähendamine
 • Kogu ringluse (vastuvõtmine, tagastamine, jaotus) analüüs ja kontroll
 • Kaugjuurdepääs
 • Automaatne tarne haldamine
 • Automaatne laoseisude jälgimine
 • Tööriistade väljastamise kontroll
 • Kogu ringluse (vastuvõtmine, tagastamine, jaotus) analüüs ja kontroll

TÖÖPÕHIMÕTE

Kasutaja tuvastamine

Kasutaja logib sisse, kasutades oma töötajakaarti või kirjutades puutetundlikule ekraanile koodi. Kasutaja saab juurdepääsu operatsioonidele ja toodetele, mis on talle määratud. Isikud, kellel volitus puudub, ei ole jaoturil olevatele riietele juurdepääsu.

Operatsiooni valik

Kasutaja valib soovitud operatsiooni: Väljavõtt, Tagastamine, Täitmine... sõltuvalt volitustest. Seejärel valib soovitud toote ja suuruse, kui antud toode on saadaval mitmes variandis ja töötajale ei ole määratud kindlat suurust. Süsteem lukustab lahti vastavas lahtris oleva seadme, võimaldades juurdepääsu toodetele, vajadusel teatavale kogusele. Süsteem võimaldab muuseas ka toodete fotode, kirjelduste, saadaval oleva hulga ja suuruste kuvamist.

Informaatiline haldamine

Automaatne jaotur KAZIK on varustatud PC-klassi arvutiga, millele on juurdepääs üksnes süsteemi administraatoril. Valikuliselt võib see olla varustatud ka UPS toite toetamise süsteemiga. KAZIKule on installitud kolmest moodulist koosnev tarkvara.

 

Kasutajaliides

Kasutajaliides on sõbralik ja lihtne kasutada. Lihtne käsitsemine võimaldab väljastamisprotsessi lihtsustamist ja lühendamist. Intuitiivne liides kuvab toodete loetavaid fotosid nende otsimise lihtsustamiseks. Kasutajad kasutavad tööstuslikku puutetundlikku ekraani, mis on ette nähtud tööks rasketes tingimustes.

 

Administraatori liides

Kõige keerulisemaks mooduliks on Administraatori liides. See võimaldab ligipääsu konfiguratsiooni sõltuvalt kasutajast või kasutajate rühmadest. Administraatori liides võimaldab toodet, töötajaid, suurusi jne puudutavate andmete muutmist. Selle abil on võib konfigureerida ka piiranguid ja väljastamist rühmadele või kasutajatele.

 

Statistikad ja raportite loomine

Raportite loomise moodul annab juurdepääsu kogu süsteemis sisalduvale teabele nn: väljavõtmiste ajalugu, täitmiste ajalugu, vigastuste ajalugu, allpool minimaalset taset olevate toodete nimekiri, tellitud toodete nimekiri, kauba vastuvõtmine jms. Moodul annab võimaluse ka soovitud raportite loomiseks.

Go to top